English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)

Системи ефективного винищення бурьянів

Автоматизовані системи точного обприскування №1 -Weed Seeker

 

 Активний - 24 години на добу

 

Зменшіть витрати на боротьбу з бур’янами аж до 80%!


Технологія WeedSeeker®використовує передові оптичні і комп’ютерні системи для виявлення бур’янів. При попаданні бур’яну в 30 см поля огляду датчика, система сигналізує форсунці про застосування точної кількості гербіцидів. WeedSeeker® обприскує тільки бур’яни, не забруднює ґрунт. WeedSeeker® ефективний в будь-якому місці, де з’являються бур’яни.

 

 

Переваги WeedSeeker®:

· Заощаджує час

· Зберігає робочу силу

· Зменшує застосування хімікатів

· Обприскує як в горизонтальній так і в вертикальній площині

· Зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище

· Працює і Вдень і Вночі


Заощадження витрат

 

Боротьба з бур’янами, які ростуть практично всюди, являє собою класичну дилему: Суцільне обприскування надзвичайно неекономне, в той час як точкове обприскування є трудомісткою, дорогою, а також неекономною справою.

Зараз немає ніякої необхідності вибирати с поміж обох методів. Після появи WeedSeeker®- по суті автоматизованого точного обприскувача, всі інші системи залишились поза конкуренцією. В більшості випадків, одна система окуповує себе менш а ніж за рік. Ця діаграма показує економію (по відношенню до кількості оброблюваної площі) при обробці бур’янів смугою завширшки 1,5 метри, використовуючи 1,5% розчина Раундапу.

WeedSeeker® використовується не лише в сільському господарстві, а також вздовж узбіч доріг, тротуарів, зрошуваних районів, злітно-посадкових смуг аеропортів, залізниці, полів для гольфу, автомобільних стоянок, парків, тощо. Можливості безмежні.

 Хлібороби використовують автоматизовану систему точного обприскування WeedSeeker®, для боротьби з бур’янами на полях під паром, незораних полях, передпосівним обробітком бур’янів, і контролю за бур’янами після збирання врожаю.

 


 

 

WeedSeeker® ідеально підходить для кукурудзи, сої, пшениці, овочів, цукрового буряку, бавовнику, арахісу та інших культур, посаджених рядками. 

 

Виноградники і фруктові сади ідеально підходять для застосування комплектів WeedSeeker® з одно- чи двосторонньою штангою.

 

Для промислового використання компанія “Агрі Ленд” пропонує промисловий варіант WeedSeeker® для встановлення на Ваш транспортий засіб 6x4 John Deere Gators з пневматичною системою і потужними генераторами або Kawasaki Mules.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевласники перевірили і рекомендують:

"Використовую “WeedSeeker” в режимі порятунку саме зараз. Суцільне обприскування надто дороге ”Weedseeker”, який використовує оптичні датчики і мікропроцесори, щоб виявити і знищити бур’яни з неймовірною точністю, дозволяє нам контролювати ситуацію, концентруючи гербіциди там, де вони потрібні. Ми зберігаємо наші гроші, відмовившись від суцільного внесення хімікатів, і скорочуючи необхідність їх повторного застосування”.

Джейсон Хіл, Ранчо «Хіл», Пендлетон, Oregon


"Починаючи з вводу в дію “WeedSeeker” в серпні 2002, ми обробили з допомогою нього білше 4 000 гектарів і скоротили внесення хімікатів в середньому на 82,5% порівняно з попередніми традиційними методами внесення. Використання “WeedSeeker” для боротьби з бур’янами на полях під паром зберегло нашому господарству 35,584$ на економному використанні гербіцидів порівняно з їх передозуванням в попередніх сезонах".

Дейв Браунхіл, Ферма «Мерілонг», Оурінді, Південний Уельс, Австралія