Відбір зразків грунту

Вступ

Більшість керівників аграрних підприємств заощаджують, та не надають увагу точному відбору ґрунту і як показує наша практика чим більше за площею гектарів підприємство, тим менше уваги приділяють професійному відбору, але з якою точністю ми відбираємо зразки, з такою точністю і внесемо мінеральні добрива, а від  цього і залежить  майбутній урожай!

Компанія Агрі Ленд пропонує професійний механічний відбір зразків ґрунту за допомогою GPS на елементи та мікроелементи за вашим бажанням!

Декілька варіантів які включають в себе:

– відбір зразків грунту

– відбір зразків грунту +  лабораторія

– відбір зразків грунту + лабораторія + картографування

– відбір зразків грунту + лабораторія + картографування + рекомендації по внесенню

– відбір зразків грунту + лабораторія + картографування + рекомендації по внесенню + заплановане внесення по GPS координатах комплексні добрива N,P,K.

 Площа поля 25 га

Рекомендуємо відбирати 1 зразок (12 – 15 уколів пробовідбирачем) на 1-му; на 3-х; та 5-ти гектарах растру (див. зразок), чим менший растр, тим точніший буде показник!

Якщо є відомості про види грунтів і рельєфа, рекомендуються проби в змінному растрі (варті рекомендації проби на основі сканера і рельєфу).

Відбір зразків ґрунту виконується на спеціально обладнаному автомобілі, який оснащений гідравлічнимпробовідбірником. Запис пробних ліній і точок проводиться за допомогою GPS. Таким чином, кожна відібрана проба має свої координати. При взятті проб, всі проби записуються і реєструються, після чого передаються в професійну лобораторію.

Результати які ви отримуєте на руки
 

-настінна карта А0 (карта господарства).

-настінна карта А0 по елементах.

-на форматі А4 (кожне поле), із зображенням сліду автомобіля (лінія) взяття проби.

-на форматі А4 (кожне поле) аплікаційна карта по елементах живлення.

-GPS точки відбору зразків.

-SHP файли.

-KML файли.

-пробна версія программного забезпечення Farm Works.

Картографування по елементах

Великою проблемою для сільгоспвиробників є “проблемні” місця на полі.

Проблемні ділянки – це ділянки на полі де рослина не реалізувала свій природній потенціал, а це втрата врожаю. Це може бути: закисленість, ущільнення грунту, відсутність деяких елементів, тимчасові озера, балки тощо. Саме для цього необхідно визначити та ліквідувати проблемні зони на полях шляхом відбору зразків ґрунту.

Оскільки для агронома важливо, мати максимум інформації про дане поле, а краще всього, щоб картина поживних елементів в грунті  була перед його очима, тому і  рекомендація внесення добрив для культури буде точніша. Але як показує практика, лабораторні послуги  є дорогим заходом, а підприємства мають велику кількість земель, тому необхідно зосередитися на тих культурах,  які  вирощуються, і на елементах, які потрібні саме їм.

 

З цією наглядною картою Ви швидко знайдете проблемні зони Ваших полів.
– Замовник автоматично стає клієнтом компанії Агрі Ленд і отримує доступ до сайту підтримки клієнтів Агрі Ленд

– Вид ваших полів зі спутника, за допомогою програми Google Earth

*Порада

За необхідності разом з Вами ми оцінюємо карти поживних речовин і обговорюємо подальші дії.