Обробка інформації

Всі технології точного землеробства є невідємною часткою точної і якісної обробки інформації.     

Починаючи з 2011 року ми раді запропонувати Вам нашу нову послугу – обробку польової інформації. Наскільки відомо актуальна інформація є важливою складовою будь-якої галузі, область точного землеробства не є виключенням. Адже розумне використання результатів обробки інформації є гарантією прибутку. Якщо у Вас є електронна карта полів, і Ви маєте в планах систематизувати витрати і доходи, Ви хочете мати повну картину того, що відбувається на Вашому підприємстві. Тоді доручите нам зробити всю брудну роботу. Ми проаналізуємо інформацію яка є у Вас і дамо Вам цінні ради, рекомендації по сівобороту, внесенню добрив, оптимізації витрат, плануванні врожайності на підприємстві. 

Ми надаємо Вам наступний перелік послуг:

1) Обробка картографічної інформації. Якщо у вас є електронна карта полів або Ви створили її самі ми можемо допомогти Вам зробити її більш зрозумілою. Ми створимо Вам високоякісні карти по результатам виконаних Вами вимірювань, створимо вид ваших полів в програмі Google Earth, а також роздрукуємо польові і настінні карти форматів А0-А6.

Наша послуга дозволить Вам не витрачати час і гроші на вивчення ГІС програм. В результаті ви отримуєте зрозумілу електронну і фізичну карту полів.

2) Ми проводимо обробку карт врожайності і родючості грунту з подальшими рекомендаціями.

 

3) За наявності азотного сенсора обробляємо карти біомаси і карти азоту для вирішення завдань з проблемними зонами на полях і оптимізації витрат добрив. Оцінка стану поля на підставі NDVI карт.

4) Ми проводимо обробку данних отриманих з земельного сканера з подальшими рекомендаціями.