Сервіс диференційних поправок Omnistar

OmniSTAR (Fugro NV) – це світовий лідер у наданні послуг диферинційних поправок сигналу GPS. Сервіси, що надаються компанією розроблені у відповідності до вимог агропромислового комплексу. Компанія OmniSTAR (Fugro NV) яка входить до корпорації Trimble налічує 3 головних офіса розташованих в США, Нідерландах та Австралії, близько 160 представництв по всьому світу, 136 наземних станцій, 6 центрів завантаження даних та 8 супутників які забезпечують покриття більшої частини планети 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Компанія OmniSTAR є лідером в області розробки і проектування технологій диференційного позиціонування GPS . Послуги, що представляються компанією OmniSTAROmniSTAR – VBS(Віртуальна базова станція),OmniSTAR – HP (Високоточне виконання) і OmniSTAR – XP(Розширене виконання) були спеціально розроблені, щоб задовольняти вимогам, що пред’являються до систем високоточного позиціювання наземного застосування.                CenterPoint RTX ™  максимально наближений до наземних базових станцій аналог надточнихпоправок.

Перевага послуг компанії OmniSTAR є в тому що, методика оптимального місцезнаходження клієнта грунтується на одночасній обробці даних з декількох джерел і в результаті обробки сигналу за допомогою математичного зважування отриманих даних від кількох станцій отримуємо набір поправок оптимізованих для місцезнаходження клієнтів, що є перевагою відносно точності одержуваної від однієї окремої базової станції

Компанія OmniSTAR надає три види диференційних поправок сигналів GPS: VBS, HP і XP.

Сервіс VBS – надає субметрову точність. При цьому гарантується похибка визначення координат значно менше одного метра з імовірністю 95%. Середня точність становить 15 см. При цьому відстань від мережі наземних станцій може становити до 1000 км. Диференційні поправки передаються у форматі RTCM.


Сервіс HP – дозволяє досягти сантиметрової точності позиціонування на території Західної та Східної Європи. Середня точність становить 8-10 см. У цьому випадку виправлення сигналу, визначені за допомогою базових станцій передаються у форматі RTK.


Сервіс XP
 – відрізняється тим, що в цьому випадку для формування поправок не потрібні наземні станції. OmniSTAR-XP використовує дані про точну орбіту супутників GPS і вимірювання часу GPS. При цьому забезпечується точність від 12 до 15 см.

OmniSTAR G2 – останнє досягнення в пропозиції для абонентів. Використовує два сигнали GLONASS і коректувальну поправку. Оптимально підходить для місцевості де прийом ускладнений різними факторами такими як дерева, будівлі і т.п. OmniSTAR G2 надає короткострокову точність в 1-2 см і довгострокову точністю менше 10 см.

CenterPoint RTX ™ абсолютно нова технологія для країн СНД надає послугу корекції GPS і GNSSсигналів через супутник прямо на Ваш приймачдосягається точність практично ідентична RTKпоправкамвід 3.8 см. Технологія працює тільки з продуктами компанії Trimble зокрема польовимпланшетним комп’ютером FMXсистемою паралельного водіння CFX-750 або AG-372 GNSS приймачем.Точність визначення позиції з використанням OmniSTAR HP / XP збільшується з  збільшенням часу після включення приймача.

У наших клієнтів є можливість оформити будь-який з цих сигналів на необхідний для робіт термін.

Сервіси підписок диференційних поправок сигналу GPS для сільськогосподарської діяльності мають два види: локальний і регіональний.

Регіональний – радіус покриття сигналу поправки становить 50 км. Іншими словами, якщо Ваші поля знаходяться в безпосередній близькості один від одного або на незначній відстані то локальна підписка саме для Вас.

Континентальний – радіус покриття сигналу поправки становить 500 км. Орієнтований для використання великими компаніями або аграрними підприємствами поля яких знаходяться на значній відстані одне від одного.

Спираючись на наш досвід та якість послуг компанії OmniSTAR ми індивідуально підберемо підписку сервісу поправок орієнтовану саме на Ваші потреби та вимоги.