Наші партнери

 

Наші партнери – це компанії які спільно з нами допоможуть Вам досягти хороших урожаїв.

 
 
Trimble – визнаний світовий лідер в області передових технологій позиціонування, включаючи глобальну супутникову систему навігації (GPS), лазерні та інші оптичні технології. Протягом більше 20 років новаторські зусилля компанії в просуванні GPS зробили ім’я Trimble синонімом технологічного лідерства.
 
 
Farm Works була заснована в 1980 як компанія з розробки програмного забезпечення для вирішення управлінських потреб фермерів і агропромислових фірм. Інноваційні рішення для польових записів, бухгалтерського обліку, обліку тваринництва, і картографії стали пріоритетним завданням для компанії.
 
 
 
 
 
 УкрНДІПВТ ім. Погорілого спеціалізується на випробуваннях і сертифікації всіх технологій які впроваджуються або планують впроваджуватися в агропромисловому комплексі України.
Спільно з інститутом ТОВ “Агрі Ленд” є учасником проекту “АгроТехІнтелект”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MEMSIC провідний виробник електронного устаткування, датчиків, сенсорів для завдань що вирішуються за допомогою технологій точного землеробства. Тривалий термін на ринку і бездоганну якість продукції створюють даній компанії відмінну репутацію.
 
 
Компанія OmniSTAR є лідером на ринку надання послуг глобального позиціонування даних через супутникові канали і знаходиться на передовій в проектуванні і розробці технології діфференційованого позиціонування GPS. У розпорядженні компанії близько 100 базових станцій, 6 супутникових і 3 глобальних центри управління мережею, OmniSTAR забезпечує постійну і дуже надйну послугу      позиціонування по всьому світу 24 години на добу, 365 днів у році.
 
 
 
Компанія «Вітера Україна» генеральний імпортер та представник на   території України і Молдови компанії Nutritech System Inc.,ексклюзивного дистриб’ютора унікальних водорозчинних добрив«Нутрівантів Плюс TM» в країнах СНД і Східної Європи.