Системи паралельного керування фірми TRIMBLE

Системи паралельного керування нового покоління скорочують витрати і підвищують продуктивність праці. Обладнання окуповується за один сезон!

Універсальна, комплектується з вітчизняною та імпортною технікою!

Основа системи EZ – Guide – комбінований прилад, який об’єднав в собі графічний легко зчитуваний екран (навіть за яскравого сонячного світла) та світлодіодний лінійний курсовказівнік, що не затінює огляд для водія. Курсовказівник забезпечує керування технікою по необхідній траекторії, а графічний дисплей полегшує орієнтацію керування при розворотах та при русі по криволінійній траекторії. Можливо виконувати польові роботи навіть у ночі в умовах недостатньої видимості, знижується втомлюваність водія, і як наслідок піднімається загальна безпечність робіт.

На відміну від заводської комплектації система EZGuide 250 поставляється з більш потужною антеноюAG15 яка дає можливість збільшення точності до 15-30 см.

У комплект входить зовнішня GPS антена.

Точність: 15-30 см – безкоштовний режим

НР / XP: 5-10 см платний

RTK: до 2,5 см

Приклади траекторій

AgGPS Autopilot

 Система AgGPS Autopilot призначена для керування с/г технікою з максимальною точністю обробки і як результат зниження витрат палива, добрив і посівного матеріалу.

1. Простота використання – простота монтажу і експлуатації системи. Від Ваших механізаторів не потрібно особливих знань і навиків їх завдання зводиться до мінімуму, стежити за точністю руху і заїхати на поле для початку роботи.

2. Невибагливість і точність системи – в незалежності від рельєфу, погодних умов і часу доби AgGPS Autopilot забезпечить точну і якісну роботу.

3. Економічна вигідність – система почне окупатися з моменту початку експлуатації і в кінцевому результаті приємно Вас здивує зниженням витрат на паливо, добрива і посівний матеріал.

Автопилот EZ-Pilot

Новинка! Автопілот без втручання в гідравлічну рульову систему c/г техніки EZ-Pilot!

У чому переваги:

1.      Підвищений крутний момент електродвигуна, ніж у конкуруючих систем, що дозволяє управляти транспортними засобами з жорстким рульовим управлінням.

2.      Швидкодія двигуна значно вища, що дозволяє системі швидше і точніше управляти технікою.

3.      Проста установка і мінімум кабелів дозволяє встановити систему в будь-якій кабіні транспортного засобу.

4.      Інноваційна технологія Т3 на якій базується EZ-Pilot, яка дозволяє підвищити продуктивність і зменшити кількість пропусків і перекриттів і полегшує керованість і точність на схилах і пересічній місцевості.

5.      Система монтується на більшість сільгосптехніки таку як: трактори, розкидачі і оприскувачі добрив, гусеничні транспортні засоби, комбайни, зчеплені трактори, самохідні установки.

6.      Сумісність з системою паралельного водіння Trimble CFX-750 і FMX

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ

AUTOPILOT ELECTRIC MOTOR DRIVE

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРАЦІ ТА ПРОСТОТА УСТАНОВКИ

Нове гібридне рішення від Trimble для автоматичного водіння, яке комбінує в собі простоту установки системи Ez Pilot і продуктивність гідравлічного автопілота.

Система сумісна з наступними дисплеями:

Використання AP EMD дозволить Вам легко переставляти систему між транспортними засобами. Якщо у Вас є така потреба, то вам необхідно буде придбати один повний комплект AP EMD для однієї одиниці техніки, а на іншу дотаточно буде адаптаційний комплект (кабелі та монтажний комплект Електромотор SAM200). Дисплей, навігаційний контролер і мотор з легкістю можна переставляти між технікою в залежності від завдань або сезону робіт. Зміна системи займає менше 1 години.

Урезультаті Ви отримуєте універсальне рішення, яке можноиспользовать на траткоре, обприскувачі або комбайні, а також високу продуктивність повноцінного автопілота з швидким виходом на задану траєкторію і високою стабільністю на понад високих і свехнізкіх швидкостях.

Дисплей, навігаційний контролер і мотор з легкістю можна переставляти між технікою в залежності від завдань або сезону робіт. Зміна системи займає менше 1 години.

В результаті Ви отримуєте універсальне рішення, яке можна використовувати на траткоре, обприскувачі або комбайні, а також високу продуктивність повноцінного автопілота з швидким виходом на задану траєкторію і високою стабільністю на понад високих і свех низьких швидкостях.

Рішення для Вашого парку.

Якщо у Вас старий трактор або бажаєте встановити систему більш ніж на один трактор-

EZ-Pilot – це правильне рішення. Система легко встановлюється на будь-який трактор, який має кермо і гідро підсилювач керма. Для точності 2,5 см, використання змінних норм, вирівнювання грунту модернізуйте Вашу систему до рівня автопілота.

Простота переносу.

Широкий асортимент кріплень EZ-Steer, дозволяє, за необхідності, перенести систему з одного трактора на інший дуже легко.

Вигода.

Давайте проведемо простий підрахунок економічної доцільності установки системи паралельного керування на Вашу техніку. На приклад господарство з оброблюваною площею в 2500 га. придбало одну систему паралельного водіння Trimble Ez-Guide 250. Припустимо 40% посівної площі (1000 га.) засіяне озимою пшеницею тоді витрати на купівлю системи складають 20 грн за 1 га. При середній врожайності озимої пшениці в 45 ц/га. і вартості 1 т. зерна 1500 грн. витрати на навігаційну систему складають 0.3 % від вартості урожаю.

Як показують практичні результати використання навігаційних систем при проведенні технологічних операцій по вирощуванню с/г культур дозволяє економити близько 5-7 % витрат на технологічні матеріали (паливо, мінеральні добрива, засоби захисту рослин). В середньому на 1 га. посіву озимої пшениці йде близько 1100 грн. на паливо, 600 грн. на засоби захисту рослин і близько 3500 грн. на мінеральні добрива.

Так само застосування сільськогосподарських навігаційних систем при посіві за рахунок точності водіння агрегату дає можливість усунути перекриття суміжних проходів, що складає  10-12% від загальної посівної площі. При нормі висіву 300 кг/га. економія посівного матеріалу вартістю в середньому 6000 грн/т. дає економію в межах 170-200 грн/га., що в середньому складає 320-360 грн/га.

Таким чином, вклавши в 1 га. посіву додаткові 20 грн. отримуємо економію в 320-360 грн/га. або близько 350 000 грн. тільки на посіві озимої пшениці на площі в 1000 га.

Переваги.

1 Простота встановлення, зручність в роботі.

2 Встановлення займає хвилини на будь-якому тракторі, що має гідро підсилювач керма, ніякого втручання в гідравлічну систему.

3 Зменшує втомлюваність і помилки механізатора.

4 Застосовується для оранки, обприскування, внесення добрив, збирання

врожаю.