Кожен агроном розуміє, що недостатнє внесення добрив призводить до того, що рослини не можуть реалізувати свій природний потенціал, а перенасичення ділянок добривами, призводить до полягання.

Достатньо великий асортимент на основі поживних речовин піклується про стабільні високі доходи, надійну якість продукції, і відповідно економії коштів. Обґрунтуванням для розрахунку і внесення комплексних добрив N,P,K, є аналіз ґрунту!

За допомогою точного механічного відбору земельних зразків ґрунту на основі  GPS і отриманих лабораторних даних можна зробити заплановане внесення комплексних добрив N,P,K, по координатах з допомогою якого буде розрахована і складена карта внесення добрив (електронна карта), яка в подальшому є основою для встановлення в контролер розкидача. При русі трактора норма добрив N,P,K, постійно змінюється згідно підготовленого розрахунку.

При необхідності Компанія Агрі Ленд установить додаткове обладнання виконавчого механізму для запланованого внесення комплексних добрив N,P,K яке включає в себе: 

  • Сучасний польовий компютер Trimble FMX
  • Програмне забезпечення
  • Система паралельного керування
  • GPS антенна

Даний комплект цілком сумісний з електронним обладнанням всіх відомих розкидачів мінеральних добрив.

Також є можливість підключення системи диференційованого внесення азотних добрив GreenSeeker – азотний сенсор (Див.  розділ диференційоване внесення добрив)

 *Наша порада: при купівлі системи диференційованого внесення азотних добрив,  клієнт має таку вигоду:

  1. Диференційоване внесення азотних добрив весною по біомасі в режимі On-line!
  2. Диференційоване внесення комплексних добрив N,P,K, по координатах на основі відбору зразків ґрунту (осінь – весна)
  3. Вмонтована в польовий комп’ютер система паралельного керування!

Гарного врожаю!