Активний – 24 години на добу!

Скоротіть витрати на боротьбу з бур’янами аж до 80%!

Технологія WeedSeeker® використовує передові оптичні і комп’ютерні системи для виявлення бур’янів. При попаданні бур’яну в 30 см. поля огляду датчика, система сигналізує форсунці про застосування точної кількості гербіцидів. WeedSeeker® обприскує тільки бур’яни, не забруднює ґрунт, та ефективний в будь-якому місці, де з’являються бур’яни.

Переваги WeedSeeker®:

  • Заощаджує час
  • Зберігає робочу силу
  • Зменшує застосування хімікатів
  • Обприскує як в горизонтальній, так і у вертикальній площині
  • Зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище
  • Працює і Вдень і Вночі

Економія витрат

Боротьба з бур’янами, які ростуть практично всюди, являє собою класичну дилему: Суцільне обприскування надзвичайно неэкономно, в той час як точкове обприскування є трудомісткою, дорогою, а також неэкономною справою.

Зараз не має ніякої необхідності вибирати між обома способами. Після появи WeedSeeker®- по суті автоматизованого точного обприскувача, всі інші системи залишились поза конкуренцією. У більшості випадків, одна система окупає себе менш ніж за рік. Ця діаграма показує економію (по відношенню до кількості оброблюваної площі) при обробці бур’янів смугою шириною 1,5 метра, використовуючи 1,5% розчин Раундапу.

WeedSeeker® використовується не тільки в сільському господарстві, а також вздовж узбіч доріг, тротуарів, зрошуваних районів, злітно-посадкових смуг аеропортів, залізниці, полів для гольфу, автомобільних стоянок, парків, і т.п. Можливості безмежні.

Хлібороби використовують автоматизовану систему точного оприсківаніяWeedSeeker®, для боротьби з бур’янами на полях під паром, незораних полях, передпосівної обробки бур’янів, і контролю за бур’янами після збирання врожаю.

WeedSeeker® ідеально підходить для кукурудзи, сої, овочів, пшениці, цукрових буряків, бавовни, арахісу та інших культур, посаджених рядками.

Виноградники і фруктові сади ідеально підходять для застосування комплектів WeedSeeker® з односторонньою або двосторонньою штангою.

Для промислового використання компанія “Agri Land” пропонує промисловий варіант WeedSeeker® для установки на Ваш транспортний засіб 6×4 John Deere Gators з пневматичною системою і потужними генераторами або Kawasaki Mules.

Землевласники перевірили і рекомендують:

“Використовую WeedSeeker в режимі порятунку саме зараз. Суцільне обприскування надто дороге. Weedseeker, який використовує оптичні датчики і мікропроцесори, щоб виявити і знищити бур’яни з неймовірною точністю, дозволяє нам контролювати ситуацію, концентруючи гербіциди там, де вони потрібні. Ми зберігаємо наші гроші , відмовившись від суцільного внесення хімікатів, і скорочуючи необхідність їх повторного застосування “.

 “Починаючи з введення в дію WeedSeeker в серпні 2002, ми обробили за допомогою нього більш 4.000 гектарів і скоротили в середньому на 82,5% хімікатів в порівнянні з попередніми традиційними методами застосування. Використання WeedSeeker для боротьби з бур’янами на полях під паром зберегло нашому господарству 35,584$ на економному використанні гербіцидів порівняно з їх передозуванням в попередніх сезонах “.

Дейв Браунхіл, Ферма «Мерілонг», Оурінді, Південний Уельс, Австралія