Системи відстежування техніки + контроль палива

Кожен  керівник  зацікавлений  у  професійному  виконанні  його колегами  поставленої  ним  задачі. Але,  як   показує   багаторічна  практика,  не  завжди  підлеглі знаходяться в тому  місці,  де  повинні бути,  часом  бувають  поїздки  «наліво».  У результаті все  зводиться  до великих  фінансових  затрат, а саме: паливо, амортизація,  невиконання  робіт  в  запланований  термін  та  безліч  інших  факторів.

На  допомогу  керівникам  організацій  розроблена  аналітична система    контролю  транспортних засобів, яка  призначена  для  моніторингу  роботи  автомобілів  та  тракторів за допомогою  GPS/GSM. Додатково   до контролера можна  підключити  датчики  температури  двигуна,  відкриття  дверей, рівня  пального. Однак,  для  стабільної  роботи  всього  комплексу  моніторингу  спочатку  доцільно ввести в  експлуатацію  лише  режим  відстеження,  а  додаткове  підключення  приладів  здійснити згодом.

Шляхом  передачі  даних  через  GSM  (мобільний зв’язок)  вся інформація  передається  на  сервер. 

Комплектація,  яку  необхідно установити на транспортний засіб,  складається з контролера,  з`єднувальних  кабелів.

Для  моніторингу  Вашого  автопарку  не  потрібно  додаткового  програмного забезпечення, а  лише доступ  до  Internet.

Маючи  електронну  карту  полів  Вашого  господарства (якщо у  Вас не  має  електронної карти,  фірма «Агрі Ленд»  надасть  таку  послугу),  у Вас з’являється  можливість  накласти  ці  дані  на  карту України,  що  допоможе  краще орієнтуватись.  Завдяки  цьому  керівник  може  точно  знати,  на  якому саме  полі  знаходиться  техніка.

                 Зображення  руху  одного  трактора  при  роботі  на  полі  №36

За  допомогою  звіту,  є можливість  продивитися  за  даний  період   весь  автопарк  чи конкретно даний  транспортний  засіб – це зручно,  швидко  і  практично.

Додатково можно підключати до контролера датчик рівня палива (ДРП), який дасть Вам можливість відстежувати кількість палива в баку автомобіля і виключати випадки його несанкціонованого зливу.

Спостерігати за кількістю палива на даний момент, кількістю витрат за певний період часу і тому подібне Ви зможете прямо із сторінки відстежування техніки.

Система   моніторингу  транспорту  дає  можливість  чітко  контролювати:

– Рух  транспорту

– Зупинки  транспорту

– Вистежування  місця  знаходження  т.з. в реальному часі (його маршрут за певний період)

– Підвищення  ефективності  використання  техніки

– Виключення  випадків  зловживання  транспортних  засобів  (поїздки «наліво»)

– Виключення  випадків  зловживання  паливом

– Постійний   контроль  24  години  на  добу

– Виключення  випадків   викрадання  техніки (швидке знаходження та повернення)